Viktoria

Viktoria Jakovleva

Tax & Legal Services Adviser

BDO.LiveSite.People.ExecutiveSummary

Viktoria on BDO Eesti maksu- ja õigusnõustaja. Oma igapäevatöös tegeleb ta maksunõuete hindamisega, maksuplaneerimisega (otsesed ja kaudsed maksud) ja annab juhiseid seoses rahapesuvastaste eeskirjadega. Oluline osa Viktoria ajast on seotud lepingute ning asutamisdokumentide koostamise ja läbivaatamisega. Ta nõustab kliente ka andmekaitse, intellektuaalomandi ja töösuhetega seotud küsimustes. Viktoria pakub oma töös ka õiguslike riskide strateegilist analüüsimist ja aitab leida lahendusi ärieesmärkide tulemuslikuks ja tõhusaks saavutamiseks.

Ta alustas oma karjääri õigusvaldkonnas Eesti Juristide Liidu praktikandina, nõustades inimesi Tallinna Linnakantselei teenindusbüroos. Lisaks oli ta praktikal Eesti Tööinspektsioonis, mis võimaldas tal saada põhjalikke praktilisi kogemusi ja teadmisi töösuhete ning töötervishoiu ja tööohutuse valdkondades.

Viktoria on omandanud Tartu Ülikooli bakalaureusekraadi õigusteaduse erialal. Praegu omandab ta magistrikraadi rahvusvahelise ja Euroopa maksuõiguse alal Maastrichti ülikoolis, Hollandis.

 

HARIDUS

Maastrichti Ülikool; magistrikraad rahvusvahelises ja Euroopa maksuõiguses omandamisel (Spetsialiseerumine: toll ja rahvusvahelise tarneahela maksustamine).
Tartu Ülikool; BA õigusteadus
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

 

KEELED

Vene (emakeel)
Eesti
Inglise