Kristina

Kristina Laurend

Senior Auditor

BDO Tallinn

+372 5386 0233

+372 627 5500

vCard

Kristina ühines BDO meeskonnaga 2016. aastal. Vanemaudiitorina tegeleb Kristina igapäevaselt auditi ning auditi protseduuride teostamisega, ülevaatuse ning pakendiauditi töövõttudega. Ühtlasi kontrollib Kristina ka tehingute seaduslikkust ning on oma töös kokku puutunud ka konsolideerimisega. Tema peamisteks klientideks on erasektoris tegutsevad ettevõtted.

Kristina omab raamatupidamise alal varasemat töökogemust, olles mitmete aastate käigus assisteerinud erinevate ettevõtete raamatupidamise korraldamist. Seeläbi on Kristina puutunud kokku ka mitmete raamatupidamis- ja arvutiprogrammidega nagu näiteks HansaRaama, Merit Aktiva, Dynamics NAV ning Excel. Et olla kursis muudatustega seadusandluses, osaleb Kristina mitmetel BDO sisestel ja välistel koolitustel.

Kristina on lõpetanud Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli ettevõtluse ja majandusarvestuse eriala cum laude. Lisaks osales Kristina 2014. aastal raamatupidajate kutsemeistrivõistlusel, saavutades teise koha ning omandades seeläbi raamatupidaja kutsetunnistuse 5. taseme.

 

HARIDUS

Euroopa kvalifikatsiooniraamistik (EQF); raamatupidaja, tase 5
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool; BA ettevõtlus ja majandusarvestus cum laude
Rakvere Reaalgümnaasium

 

KEELED

Eesti (emakeel)
Inglise
Saksa