Soome raamatupidamine ja palgaarvestus

BDO Eesti pakub Soome raamatupidamise ning palgaarvestamise teenust põhjanaabri juures tegutsevatele osaühingutele. Soomes tegutsevaid kliente teenendab meie raamatupidamise spetsialist Õnne Simmer.

Õnne on tegelenud raamatupidamisega üle 25 aasta. Aastal 2008 läbis ta Soomes põhjaliku väljaõppe palgaarvestuses ning on jätkupidevalt täiendanud oma teadmisi Soome raamatupidamise osas. Ta on spetsialiseerunud rahvusvaheliste klientide nõustamisele ning pakub Soome raamatupidamise ja palgaarvestamise teenust.

Tema kliendiportfelli kuuluvate Eesti ettevõtete põhitegevusalad on olnud kaupade jae- ja hulgimüük, rahvusvahelistel klientidel peamiselt ehitusteenuse osutamine erinevates ehituse valdkondades (hoonete püstitamine, laevaehitus, mobiilimastide montaaž) ja muu teenuse müük ning kaubandus.

Õnne pikaajaline kogemus, kohalikud teadmised Soome turust ja raamatupidamisest ning BDO Eesti austusel, usaldusel ning selgusel põhinev kommunikatsioon ja proaktiivne lähenemine tagavad klientide rahulolu ning edu iga päev.

 

BDO Eesti pakub järgmisi Soome raamatupidamise ja palgaarvestuse teenuseid.

 

Nõustamine:

 

Koostamine:

 

Küsi hinnapakkumist!