BDO kasvab ja laieneb kogu maailmas

Karin Luiga , Partner, Head of Business Development & Communication |

12 detsember 2017

 

 

Meil on hea meel tuua Teieni BDO võrgustiku värsked majandustulemused. Lõppenud majandusaastal tegi BDO võrgustiku käive rekordi ning ületas 8 miljardi dollari piiri. BDO käive kasvas 8% ning BDO võrgustik on laienenud juba 162 riiki. Niivõrd lai võrgustik on üks aspekte, mis teeb BDO teiste omataoliste hulgas eriliseks. 2017/2016 majandusaasta käive BDO võrgustikus oli 8,1 miljardit US dollarit. BDO võrgustik on tööandjaks 73 854 inimesele ning üle maailma ilutseb BDO silt 1500 kontori uksel. Kliendina tähendab see Teie jaoks aga seda, et kuhu iganes Te oma ärisuhted loote, on seal olemas ka BDO meeskond, kes saab Teid ärinõustamise, auditi või raamatupidamise küsimustes aidata, teades ja tundes kohalikku ettevõtluskeskkonda ja regulatsioone.

 

2017/2016 majandusaasta jooksul toimus mitmeid olulisi ühinemisi, mis on BDO võrgustiku jätkuvat kasvu toetanud nagu ka olemasolevate ettevõtete orgaaniline kasv. Kõik meie regioonid näitasid häid majandustulemusi. BDO pühendumus oma klientide väga heale teenindamisele ja nende ootustele vastavate lahenduste pakkumisele on vaid osa põhjustest, mis lõppenud majandusaasta meie teenusvaldkondades edukaks tegi ning raamatupidamise ja palgaarvestuse valdkonnale eriti positiivselt mõjus.

 

BDO panustab üle maailma sellesse, et meie teenuste valik ja spetsialistide oskused looksid lisaväärtust Teie ärile. Keskendudes oma põhitegevusele ja kasutades oskusteavet finantsarvestusega seotud teemadel, olete te edukamad, kui kõigele oma ressursse kasutades. BDO võrgustikus toimub mitmesuguseid koolitusi ja konverentse, mis aitavad meie spetsialistidel valdkonna tipptasemel teadmisi ja rahvusvahelist parimat praktikat omandada. Hea meelega anname oma teadmised Teie äri teenistusse.

 

Oluline Teile on tähtis ka meile.