• BDO Eesti tiimis on värske raamatupidaja 5. taseme kutsetunnistuse omanik – Jaanika Laansalu

BDO Eesti tiimis on värske raamatupidaja 5. taseme kutsetunnistuse omanik – Jaanika Laansalu

05 juuni 2018

Suur rõõm on teatada, et BDO Eesti Accounting and Reporting Services Manager Jaanika Laansalu läbis raamatupidaja 5. taseme kutseeksami suurepärase tulemusega. Kokku osales 5. taseme kutseeksamil 332 eksaminanti, kellest eksami sooritas 197 ning lävendit ei täitnud 135 inimest.  

Jaanika: „Minu jaoks on tegemist väga olulise saavutuse ja kvaliteedimärgiga. Valmistasin end eksamiks hoolega ette. Võtsin väikese puhkuse, et hommikust õhtuni lahendada erinevaid ülesandeid, üle vaadata Raamatupidamise seadus ja RTJ-d. Ühesõnaga, ettevalmistus oli korralik ja põhjalik. Uued eesmärgid on juba seatud ja 6. taseme ehk siis vanemraamatupidaja kutseeksam on kindel tulevikuplaan. Ma panustan hea meelega aega oma teadmiste ja oskuste arendamisse raamatupidamise vallas. Raamatupidaja kutsetunnistus annab kindlustunde ning on tõestus tööandjale ja klientidele, et raamatupidamine on minu kutsumus.“  

Kogu BDO tiim soovib Jaanikale jõudu ja jaksu uute eesmärkide saavutamisel ning tuult tiibadesse karjääriredelil! 

Raamatupidamise valdkonna kutse omistamist korraldab Eesti Raamatupidajate Kogu koostöös Kutsekojaga. Eestis on kasutusel ühtne ja korrastatud 8-tasemeline kutsesüsteem, milles raamatupidamise kutse valdkonnas on 3 taset: 

  • 5. tase – raamatupidaja 
  • 6. tase – vanemraamatupidaja 
  • 7. tase – juhtivraamatupidaja