Brigita

Brigita Mass

Audit Manager

BDO.LiveSite.People.ExecutiveSummary

Brigita ühines BDO Eesti auditi meeskonnaga 2020. aasta jaanuaris. Igapäevaselt tegeleb Brigita finantsauditi ning mitmesuguste auditi protseduuride teostamisega nii era- kui avaliku sektori klientidele. Samuti tegeleb ta praktikantide ning tiimiliikmete juhendamisega. Muuhulgas omab ta kogemusi ka inventuuride ning ülevaatustega.

Varasemalt on Brigita töötanud ka panganduses ning kindlustussektoris ning läbinud auditi praktika Aktsiaselts PricewaterhouseCoopers-s.  

Brigital on bakalaureusekraad Rakendusliku majandusteaduse erialal spetsialiseerudes majandusanalüüsile ning ta on omandamas magistrikraadi Majandusanalüüsi erialal. Bakalaureuseõppe vältel on ta õppinud ka välisülikoolis European University of Cyprus. Oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiendamiseks osaleb Brigita regulaarselt mitmetel erialastel koolitustel.

 

HARIDUS

Tallinna Tehnikaülikool, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut, MA MajandusanalüüsTallinna Tehnikaülikool, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut, BA Rakenduslik majandusteadus (Majandusanalüüs)

 

KEELED

Eesti (emakeel)
Inglise

 

TUNNUSTUS

BDO Aasta Audiitor 2022