Kadi

Kadi Kesküla

Payroll and Reporting Services Manager

Palgaarvestus- ja aruandlusteenus

$$BDO.LiveSite.People.ExecutiveSummary$$

Kadi liitus BDO Eesti meeskonnaga 2021. aasta aprillis auditi meeskonna praktikandina. Peale edukat praktikat auditis liikus Kadi edasi palgaarvestuse äriliini, kus ta töötab palgaarvestuse projektijuhina. Oskus näha detailsemat pilti ja teha igapäevaselt tööd numbritega on see, mis võlus teda palgaarvestuses.

Tema tööülesanneteks on rahvusvahelistele ettevõtetele palgaarvestuse teostamine, erinevate aruannete koostamine vastavalt kliendi vajadustele, TSD-de esitamine ja igapäevane meilisuhtlus klientidega nii eesti kui inglise keeles. Kadil on pikaajaline kogemus summeeritud tööajakavaga ettevõtete palgaarvestusega. Igapäevase töö hulka kuulub lisaks palgaarvestuse teostamisele ka oma meeskonna teiste projektijuhtide assisteerimine ja tihe meeskonnatöö palgaarvestuse äriliini kolleegidega. Kadi põhilisteks klientideks on jaekaubanduse, tootmise, kohvi ja maitseainete hulgimüügi,  IT- ja finantsvaldkonnas tegutsevad ettevõtted. Igapäeva töös kasutab ta Taavi Palka, Taavi Personali ja SAP HR moodulit.

Kadi õppis raamatupidamise eriala Kuressaare Ametikoolis. Oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiendamiseks osaleb ta aktiivselt ka erialastel täiendkoolitustel.

 

HARIDUS

Euroopa kvalifikatsiooniraamistik (EQF); raamatupidaja, tase 5
Kuressaare Ametikool, raamatupidamine
Kuressaare Ametikool, majutusteenindus
Saaremaa Ühisgümnaasium

KEELED

Eesti (emakeel)
Inglise