Ettevõttest

Tegutseme Eestis audiitorteenuste ning äri- ja finantsnõustamisele ja -tugiteenuste osutamisele spetsialiseerunud ettevõttena alates 1991. aastast.

Aktsiaselts BDO Eesti (audiitorettevõtja, tegevusluba nr 1) on esimene juriidiline isik, mis sai õiguse taasiseseisvunud Eesti Vabariigis audiitorina tegutseda. Koos meiega saate osa globaalse audiitor- ja konsultatsiooniettevõtete võrgustiku BDO rahvusvahelistest kogemustest ja teadmistest. Tegutseme Eestis audiitorteenuste ning äri- ja finantsnõustamisele ja -tugiteenuste osutamisele spetsialiseerunud ettevõttena alates 1991. aastast.

Tänastele tegevustele spetsialiseerunud 30 tegevusaasta jooksul ning rohkem kui 40-aastase tegevusajalooga oleme muutunud Eestis oma ala suunda kujundavaks ettevõtteks. Meil on 30. septembri 2022 seisuga enam kui 600 klienti nii juhtivate kodumaiste kui ka rahvusvaheliste ettevõtete hulgas. Eesti kontorites töötab enam kui 55 spetsialisti, kes pakuvad professionaalseid majandusharu eripära ja uuemaid rahvusvahelisi arenguid arvestavaid teenuseid. Võrreldes varasemate majandusaastatega märkimisväärselt paranenud mahunäitajad kirjeldavad vaid osaliselt meie jätkuvat arenemishimu ja –kiirust Eestis ning piirideüleselt.

  • BDO võrgustikul on üle 111 300 töötaja 1803 esinduses üle 164 riigi.
  • BDO Eestis on 7 partnerit ja üle 50 töötaja.

Oleme osa BDO rahvusvahelisest koostöövõrgustikust BDO Global, mis asutati oma tänases vormis 1963. aastal, kui Ühendatud Kuningriigi, Madalmaade, Saksamaa, USA ja Kanada audiitoräriühingud otsustasid klientide paremaks teenindamiseks oma jõud liita. Kaubamärk BDO on akronüüm ettevõtte algsete partnerite nimedest: Binder Hamlyn (Ühendatud Kuningriik), Dijker & Co (Madalmaad) ning Otte & Co (Saksamaa). BDO on esindatud ka kõikidel Eestile olulistel turgudel - see tagab meie siinsetele klientidele vajaduse korral toe ka nende uutel sihtturgudel kogu maailmas.


BDO põhieesmärk on aidata inimestel edu saavutada, iga päev. See on meie ettevõtte olemasolu fundamentaalne põhjus ning see kehtib sama palju meie klientide kui meie töötajate kohta.

Põhiväärtused

BDO põhiväärtused määravad selle, kuidas me põhieesmärgi saavutamise nimel üheskoos töötame. Põhiväärtused seavad meile hulga eeskujusid, nagu meie töö, meie suhted ja meie spetsialistid. Need võimaldavad olla siirad ja õiglased oma hinnangutes, luua tulemuslikke suhteid oma klientidega ning hoida töökeskkonda paindliku ning kaasavana. 

  • Inimesed eelkõige. BDO püüdleb kaasava töökeskkonna poole, kus väärtustatakse meeskonnatööd ja häid omavahelisi suhteid.
  • Kõrgetasemeline: iga päev, igal moel. Me pakume valdkonna kõrgeimal tasemel teenust. Me usume, et kliendisuhted ei põhine mitte ainult tehnilisel silmapaistvusel ja analüütilisel taibul, vaid austusel, usaldusel ja selgusel.
  • Tervitame muutusi. Keerulises ja muutuvas maailmas ootavad kliendid oma nõustajatelt ettemõtlemist ja teadmisi oma valdkonnast. BDO on alati õppimas ja kasvamas – nii inimeste kui ka spetsialistidena.
  • Eneseteostus teadmiste abil. Erakordne klienditeenindus nõuab erakordselt häid teadmisi. See tähendab ka teadmiste jagamist klientidega ning omavahel.
  • Vali usaldusväärsus. BDO spetsialistid suhtuvad oma töösse isikliku vastutustundega ning on kirglikult professionaalsed. Olgu mis on, me täidame oma lubadused ja kohustused oma klientide ja kaastöötajate ees.
.

30+ aastat pühendumist

Tänastele tegevustele spetsialiseerunud 30 tegevusaasta jooksul ning rohkem kui 40-aastase tegevusajalooga oleme muutunud Eestis oma ala suunda kujundavaks ettevõtteks. Meil on 30. septembri 2022 seisuga enam kui 600 klienti nii juhtivate kodumaiste kui ka rahvusvaheliste ettevõtete hulgas. Eesti kontorites töötab enam kui 55 spetsialisti, kes pakuvad professionaalseid majandusharu eripära ja uuemaid rahvusvahelisi arenguid arvestavaid teenuseid. Võrreldes varasemate majandusaastatega märkimisväärselt paranenud mahunäitajad kirjeldavad vaid osaliselt meie jätkuvat arenemishimu ja –kiirust Eestis ning piirideüleselt. BDO võrgustikul on üle 111 300 töötaja 1803 esinduses üle 164 riigi. BDO Eestis on 7 partnerit ja üle 50 töötaja.
.

Meie edu mõõdupuu on see, mida me koos saavutame.

Me saavutame edu, kui kasvatame teadlikku ja hoolivat ettevõttekultuuri, mis seab inimesed kõiges, mida teeme, keskmesse. Sisuliselt on meie ettevõtte eesmärk aidata inimestel iga päev areneda. See mõtteviis annab tõuke meie kasvule, toetades meie inimeste arengut, klientide edu ja kogukondade paranemist. See tähendab ulatuslikku vaadet sellele, mis on võimalik, ja pühendumist erakordsete tulemuste saavutamisele. Me kasvatame BDO-s kultuuri, kus meie spetsialistid saavutavad oma töös edu, pakkudes keskastme turuliidritele ülevaatepõhiseid vaatenurki ja kindlustunnet, maksu- ja nõustamisteenuseid, aidates ettevõtetel tavapärasest paremaks muuta.
esg

Jätkusuutlikkus ja ESG

Usume, et ettevõtte tulevik on jätkusuutlik äri ja teame, et meie ressursside vastutustundlik kasutamine ning inimeste ja planeedi heaolu eest hoolitsemine on hädavajalik ja õige asi. Integreerides ESG oma äristrateegiasse ja juurutades ESG põhimõtted meie kultuuri ja igapäevatoimingutesse, täidame oma põhieesmärki aidata inimestel iga päev edu saavutada. Oleme pühendunud sellele, et luua positiivseid muutusi tulevastele põlvkondadele, tegutsedes meie ettevõttes ja aidates oma klientidel navigeerida oma ainulaadsetel ESG teekondadel.

Partners

Mariliis

Mariliis Anton

Partner, Head of Audit & Assurance Services, Certified Public Accountant, Certified Public Sector Accountant
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$