Eesmärk, väärtused & visioon

BDO põhieesmärk on aidata inimestel edu saavutada, iga päev. See on meie ettevõtte olemasolu fundamentaalne põhjus ning see kehtib sama palju meie klientide kui meie töötajate kohta.

Põhiväärtused

BDO põhiväärtused määravad selle, kuidas me põhieesmärgi saavutamise nimel üheskoos töötame. Põhiväärtused seavad meile hulga eeskujusid, nagu meie töö, meie suhted ja meie spetsialistid. Need võimaldavad olla siirad ja õiglased oma hinnangutes, luua tulemuslikke suhteid oma klientidega ning hoida töökeskkonda paindliku ning kaasavana. 

  • Inimesed eelkõige. BDO püüdleb kaasava töökeskkonna poole, kus väärtustatakse meeskonnatööd ja häid omavahelisi suhteid.
  • Kõrgetasemeline: iga päev, igal moel. Me pakume valdkonna kõrgeimal tasemel teenust. Me usume, et kliendisuhted ei põhine mitte ainult tehnilisel silmapaistvusel ja analüütilisel taibul, vaid austusel, usaldusel ja selgusel.
  • Tervitame muutusi. Keerulises ja muutuvas maailmas ootavad kliendid oma nõustajatelt ettemõtlemist ja teadmisi oma valdkonnast. BDO on alati õppimas ja kasvamas – nii inimeste kui ka spetsialistidena.
  • Eneseteostus teadmiste abil. Erakordne klienditeenindus nõuab erakordselt häid teadmisi. See tähendab ka teadmiste jagamist klientidega ning omavahel.
  • Vali usaldusväärsus. BDO spetsialistid suhtuvad oma töösse isikliku vastutustundega ning on kirglikult professionaalsed. Olgu mis on, me täidame oma lubadused ja kohustused oma klientide ja kaastöötajate ees.