Miks just BDO Eesti?

Globaalne võrgustik: BDO on iseseisvate liikmesfirmade võrgustik globaalse kohalolekuga. Globaalne võrgustik on märkimisväärne konkurentsieelis, kuna  võimaldab BDO Eestil kasutada rahvusvahelist ekspertiisi, ressursse ja kontakte. See võib olla eriti väärtuslik klientidele, kellel on piiriülesed tegevused või keerulised rahvusvahelised finants- ja ärieesmärgid.

Kohalik ekspertiis: BDO-l on põhjalik teadmine ja arusaam Eesti turu konkreetsetest väljakutsetest ja võimalustest.

Kliendikeskne lähenemine: Isikupäraste, kliendikesksete teenuste pakkumine, mis on kohandatud iga kliendi ainulaadsetele vajadustele. Pikaajaliste suhete loomine ja klientide äri põhjalik mõistmine on meile oluline.

Kvaliteedi tagamine ja vastavus: Rahvusvaheliste raamatupidamis- ja auditeerimisstandardite ning kohalike regulatsioonide järgimise tagamine on oluline. BDO-l on tuntud oma kõrgekvaliteediliste teenuste ja vastavuse osas.

Talentide varamu: Parimate talentide meelitamine ja hoidmine raamatupidamise, finantsi ja konsultatsioonivaldkondades on oluline. Kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud meeskond tagab teenuste kvaliteeti ja kliendirahulolu.

Mõttejuhtimine: Uuringuaruannete ja professionaalselt huvipakkuva sisu avaldamine aitab näidata meie kogemust erinevates valdkondades. Meie veebisaidil on palju suurepärast sisu, mis on loodud Teie aitamiseks erinevatel teemadel.

Seega on palju viise, kuidas vastata küsimusele "Miks BDO?"

Me võiksime mainida ka BDO esindatust 164 asukohtas üle maailma ja enam kui 1800 kontoritst koosnevat võrgustikku. Võiksime mainida meie ulatuslikke teenuseid, meie kogemusi peaaegu igas suuremas tööstusharus või laia valikut kliente, keda me teenindame, alates piirkondlikest ettevõtetest kuni globaalseteni välja.

Aga see, mis BDO tõeliselt eristab, on meie pühendumus ületada ootusi igas töövõtus, olgu see siis suur või väike, igale kliendile, olgu tegemist kohaliku või rahvusvahelise ettevõttega. See on rohkem kui meie kogemuste sügavus või tehniline tipptase, rohkem kui meie avatud ja suhtlusmeelne kultuur. See on kogu firma ülene pühendumus pakkuda igaühele klientidest teenust, mis on eranditult erakordne.


Üksteist aidates unistuste poole