Mari-Liis Urva

Mari-Liis Urva

*Vanemapuhkusel

$$BDO.LiveSite.People.Contact$$

$$BDO.LiveSite.People.ExecutiveSummary$$

Mari-Liis liitus BDO Eestiga 2017. aasta jaanuaris ettevõtte raamatupidamise praktikandina. Paari kuu möödudes liitus ta palgaarvestuse meeskonnaga, tehes assistendi tööd ning õige pea võimaldati talle oma kliendiportfell ja projektijuhi ametikoht. Tänaseks on temast saanud BDO palgaarvestuse äriliini üks teenusliini juhtidest. Mari-Liis on oma töös väga detailne, kuid seejuures suurepärane suhtleja ning hea kuulaja nii oma meekonnale kui ka kolleegidele ja klientidele.

Tema igapäevased tööülesanded hõlmavad endas igapäevase palgaarvestuse teostamist rahvusvahelistele meditsiinisettevõtetele. Igapäevaseks suhtluskeelteks on nii eesti kui ka inglise keel. Mari-Liis tegeleb aktiivselt uute klientide leidmisega ja kuni uute klientide sisseseadmisprotsessideni välja, olles sealjuures toeks ning juhendajaks oma teenusliini meeskonnaliikmetele. Lisaks aitab ta arendada palgaarvestuse äriliini teenuseid, et pakkuda klientidele BDO poolt suurepärast teenust kui ka klienditeenindust.

Oma töös kasutab ta igapäevaselt Taavi Personal, Taavi Palk, Fujitsu Persona ning Merit Palk tarkvarasid. Mari-Liisil on suurepärane tehniline taip ja kogemus uute klientide implementeerimisprotsesside teostamisel, uute lahenduste läbirääkimisel tarkvarapakkujaga ning detailide kokkupanemisega, et jõuda kliendiga kokkulepitud tulemuseni. Seetõttu on Mari-Liis oma töös huvitatud erinevate palgaarvestuse programmide kasutamisest ning motiveeritud uute tarkvarade õppimisest ning seda ka mõne nädalaga, kui selleks vajadus peaks tekkima.

Just palgaarvestustarkvara sisseseadmist uutele klientidele peabki Mari-Liis väljakutset pakkuvaks. Eriti sellisel juhul, kus kliendispetsiifika on teistest klientidest oluliselt erinev ja ettevõttes kasutatakse erinevaid uusi võimalusi, kuidas töötajatele lisaks seadusest tulenevalt pakkuda ka ettevõtte poolt veelgi soodsamaid variante. See eeldab programmi hingeelu tundmist ja seadistamist kliendist lähtuvalt nüansirikkamaks, sh on võimalus aidata leida uusi lahendusi erinevate tasuliikide loomiseks ning seadistamiseks, mistõttu saab palju suhelda ka programmi konsultantidega panustamaks põnevate lahenduste väljatöötamisele.

Oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiendamiseks osaleb Mari-Liis ka mitmetel erialastel ja juhtimisega seotud koolitustel. Enne BDO-sse tööle asumist töötas Mari-Liis transpordiettevõttes, aidates kaasa ettevõtte raamatupidamise korraldamisele. Raamatupidamisalase hariduse omandas Mari-Liis Tallinna Majanduskoolis.

 

HARIDUS

Tallinna Majanduskool; raamatupidamine
G. Otsa nim Tallinna Muusikakool; pop-jazz laul
Orissaare Gümnaasium

KEELED

Eesti (emakeel)
Inglise

TUNNUSTUS

BDO Aasta Eeskuju 2020