Karin

Karin Luiga

Partner, Head of Business Development & Communication

BDO Tallinn

+372 505 6330

+372 627 5500

vCard

Karin on spetsialiseerunud teenuste turundusele. Ta on üle kümne aasta töötanud advokaadibüroode võrgustikus, kus ta viimastel aastatel keskendus turunduse koordineerimisele Baltikumis ning omandas väärtuslikke kogemusi piiriülest koostööd juhtides. BDO Eesti äriarendus- ja kommunikatsioonijuhina on ta olulisel määral panustanud BDO nähtavusse kohalikul turul ja läbi BDO võrgustiku ka üle maailma. BDO on omas valdkonnas silmapaistev tegija muuhulgas tänu paljudele hästi juhitud turundus- ja kommunikatsiooniprojektidele.

Karin osaleb aktiivselt lektorina erinevatel koolitustel finants- ja õigusteenuste turunduse ning töötaja ja ettevõtte väärtuse kasvatamise teemadel ja  teeb koostööd ülikoolidega, viies läbi erinevaid erialaseid teemaseminare tudengitele.

Karini magistritöö „Constructing corporate identity: A holistic approach to identity management and corporate branding“ pälvis Tallinna Ülikooli üliõpilastööde konkursil III koha sotsiaalteaduste valdkonnas ja jõudis The European Public Relations Education and Research Association (EUPRERA) magistritööde võistlusel finaali.

 

HARIDUS

Tallinna Ülikool; MA kommunikatsioonijuhtimine
Estonian Business School; BA avalik haldus

 

KEELED

Eesti (emakeel)
Inglise
Vene
Soome