Koolitus

Koolitus

Me oleme kirglikud arvestuseksperdid ning hoiame end kursis selles vallas toimuvate muutuste ja arengutega. Me hindame pidevat ametialast täiendamist ning panustame sellesse, et Eesti finantsmaastik oleks teadlik maailmas toimuvatest muutustest ja suudaks neid parimal võimalikul moel kasutada.

 

Palju andekaid lektoreid ja haaravaid koolitusi

Meie lektorid ühendavad teoreetilised teadmised ja pikaajalised kogemused ning nad kasutavad teadmiste jagamisel enda kogemustel põhinevaid näiteid. Me loome teadmispõhises raamatupidamiskogukonnas diskussiooni ja väitluse eeltingimused.

BDO Eesti pakub väga mitmekülgseid koolitusi alates maksunduse teemadest kuni kõige erinevamate raamatupidamise (sh Eesti finantsaruandluse standard ja IFRS) ja audiitorluse valdkondadeni. Lisaks saame me pakkuda erinevas formaadis nö rätsepatööna valmivaid koolitusi ja praktikume, mida korraldame vastavalt Teie vajadustele ja huvidele.

Meie koolitajaid esinevad ka ametialastel konverentsidel, seminaridel ja töötubades. Me pakume ka konverentsi modereerimise ja organiseerimise teenuseid.

Meie koolitused on arvestusala inimeste poolt palavalt armastatud ning pälvinud osalejatelt hea tagasiside. Siin on mõned sellekohased väljavõtted.

  • „Koolitusel oli palju uut ja põnevat. Koolitajad olid kogenud ja oskasid tuua konkreetseid näiteid.” - Ühendamised ja omandamised ning ettevõtte väärtuse hindamine
  • „Väga asjakohane, eriti seetõttu, et koolitused selles valdkonnas tegutsevatelt professionaalidelt on suhteliselt haruldased.” - Ajaväärtuse (diskonteerimise) kohustuslik kasutamine raamatupidamises – teoorias ja Excelis
  • „Koolitus oli huvitav. Hea oli see, et nad tõid praktilisi näiteid ja näitasid konkreetseid arvutusi Excelis – see tegi asjast arusaamise lihtsamaks.” - Ajaväärtuse (diskonteerimise) kohustuslik kasutamine raamatupidamises – teoorias ja Excelis
  • „Väga asjakohane informatsioon. Esitlus oli esmaklassiline, täpne ja selge. Kõigile küsimustele vastati. Lühike ja konkreetne. Pani mõtlema.” - Kiiremini ja efektiivsemalt: maksud kinnisvara ostu ja müügi korral
  • „Sain vastused kõigile küsimustele, mis mind selle teemaga seoses vaevasid.” - Kuidas sisse seada pakendiaruandlus ja läbida edukalt audiitorkontroll?
Mariliis

Mariliis Anton

Partner, Head of Audit & Assurance Services, Certified Public Accountant, Certified Public Sector Accountant
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$