Online ehk veebipõhine raamatupidamine

Kas olete mõelnud, kuidas raamatupidamise sisseost võimaldaks dubleerivaid tegevusi vähendada ja seega kulusid optimeerida? Kas soovite reaalajas ülevaadet oma ettevõtte hetkeseisust ja teha otsuseid kõige värskemate aruannete alusel?

Directo on veebipõhine tarkvara, millel on palju funktsioone: lisaks finantsarvestuse moodulile on sellel ka lao, ajahalduse, personaliarvestuse, projektijuhtimise, dokumendihalduse, kassa ja kliendisuhete juhtimise moodulid.

Praktika näitab, et üha enam ettevõtteid loob veebipõhiseid klienditeeninduskeskkondi ja veebipoode. Sellega kaasneb vajadus veebipõhiseid lahendusi ja muid programme raamatupidamistarkvaraga integreerida. Directo suhtleb eri tarkvaralahendustega XML-liidese kaudu, mis võimaldab säästa aega ja raha, kuna andmeid pole tarvis korduvalt sisestada, ning tagab andmete kooskõla. Liides võimaldab Directol muude programmidega reaalajas andmeid vahetada, ilma et oleks tarvis faile importida.

Directo on arenduste poolest paindlik ja võimaldab ettevõtetel välja töötada oma spetsiifikast lähtuvaid lahendusi.

Directol on esindused Lätis, Leedus ja Soomes, mis tähendab, et kui teie ettevõttel on neis riikides tütarettevõte või filiaal, siis on lihtne korraldada raamatupidamine ühtses raamatupidamistarkvaras, kuna ligipääs on võimalik igalt poolt, kus on internetiühendus. Kontsernide jaoks on Directol konsolideerimismoodul, mis võimaldab koostada konsolideeritud aruande automaatselt ja tunduvalt kiiremini kui Excelis.

Directo kasutamine ei nõua keerulisi tehnoloogilisi lahendusi. Pole vaja installida ühtegi täiendavat programmi. Tarvis läheb vaid internetibrauserit (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera vm) ja internetiühendust. Samuti pole vaja eraldi serverit. Kõik töökohtade ja serveriga seotud tehnilised probleemid ja kulud jäävad ära. Teil peab olema vaid internetiühendus, aga see on tänapäeval töö jaoks nagunii vajalik. Directo on turvalisuse poolest võrreldav internetipankadega. Kogu side kliendi ja serveri vahel on krüpteeritud ja kaitstud turvasertifikaatidega. Directo kasutajakonto saab siduda ID-kaardiga. Samuti saab piirata arvutite (IP-aadresside) ringi, mille kaudu on võimalik sisse logida. Peale side turvalisuse hoolitseb lahendus ka andmete säilimise eest. Andmetest tehakse igal ööl varukoopia, mida säilitatakse seitse päeva.

Mis on Directo kasutamise eelised?

  • Võimaldab saada reaalajas nii üldise kui ka üksikasjaliku ülevaate ettevõtte finantsseisust.
  • Pakub laia valikut aruandeid ja näitajaid, mis võimaldab langetada põhjendatud otsuseid.
  • On turvaline ja mugav kaugtöö võimalus, piisab vaid internetiühenduse olemasolust.
  • Suurendab efektiivsust ja võimaldab rutiinseid tegevusi automatiseerida.
  • Vähendab dubleerivaid tegevusi.

Lisainfot Directo kohta leiab aadressilt www.directo.ee.