Meie panus ühiskonda

 

BDO on seadnud endale eesmärgi pidada oma kliente nende äritegevuse arendamist toetades ja teenindades silmas ka sotsiaalset vastutustundlikkust. Lisaks BDO spetsialistide isiklikule ühiskondlikule tegevusele on meil ka audiitoräriühinguna selged tegevussuunad, milles sihipärase ja läbimõeldud tegutsemise kaudu püüame panustada ärivaldkonna laiemasse arengusse nii Eestis kui maailmas. Samuti aitame kaasa Eesti majanduse konkurentsivõime edendamisse, osaledes selleks audiitor- ja konsultatsiooniettevõtteid koondavates eriorganisatsioonides.

Rahvusvahelisel audiitoräriühingute ja konsultatsiooniettevõtete ketil BDO on selge sponsorluspoliitika. Toetatakse ettevõtmisi, mis jagavad olulisel määral meie väärtusi ja kus meie panusel on proportsionaalselt suur ja positiivne mõju.

 

EESTI DISAINIAUHINNAD 2016 – TEENUSEDISAINI SUURTOETAJA

Eesti Disainiauhinnad toob ühtse katuse alla seni Eestis välja antud disainivaldkonna tunnustused, et võimendada ühiskonnas disaini häält ja sõnumit. Esmakordselt anti Eesti Disainiauhinnad välja 2012. aastal Eesti Disainerite Liidu, Eesti Disainikeskuse, ADC*Estonia ja Teenusmajanduse Koja koostöös. 2016. aastal antakse välja Bruno tootedisaini auhind parima elukeskkondliku toote, parima elustiilitoote ja parima insenertehnilise toote disaini eest, ADC*E veebi- ja graafilise disaini auhinnad ning teenusedisaini auhinnad. Lisaks tunnustatakse silmapaistvamaid noori disainereid auhindadega SÄSI ja Noor Püss. Esmakordselt anti 2016. aastal välja ka kaks ELUMUUTVA DISAINI AUHINDA.

BDO Eesti jaoks on teenusedisaini suurtoetaja olemine üks viise, kuidas anda oma panus parema teenusmajanduse arengusse, sellesse et meid ümbritseksid hästi läbimõeldud ja suurepäraselt ellu viidud lahendused. Oleme Eesti Disainiauhindade partneriks olnud selle algusaegadest alates ja näeme rõõmuga kuidas teenuste disain Eestis tuure kogub. Eriliselt hea meel on aga näha, et 2012. aastal meie poolt parima finantsteenuse tunnustuse saanud TransferWise on tänaseks saanud üheks Eesti edulugudest. Palju edu neile ka edaspidi!

Konkurssile tööde esitamise tähtaeg on 15. august 2016. Võitjad kuulutatakse välja Kultuurikatlas pidulikul auhinnagalal 16. septembril.

EESTI DISAINIAUHINNAD 2014 – TEENUSEDISAINI SUURTOETAJA

Eesti Disainiauhindadega väärtustame, tunnustame ja propageerime head disaini, mis ei paku vaid esteetilist naudingut, vaid lahendab probleeme ja muudab meid ümbritseva keskkonna paremaks ja inimlikumaks ning seda loodustsäästvalt ja jätkusuutlikult.

Professionaalseid teenuseid osutava firmana on BDO Eesti kindlalt otsustanud jätkata nii otsest kui ka kaudset panustamist teenusedisaini ning on sedakaudu ka Eesti Disainiauhinnad 2014 teenusdisaini kategooria teadlikuks suurtoetajaks.

EESTI DISAINIAUHINNAD 2012 – TEENUSEDISAINI SUURTOETAJA

2012. aastal toetasime Eesti Disainiauhinnad konkurssi ning peaasjalikult teenusedisaini kategooriat. BDO Eesti otsustas teenusedisaini toetada eelkõige kahel põhjusel:

  • Professionaalseid teenuseid osutava firmana on BDO ka ise teenuste disaini kasutamisest ja arendamisest huvitatud.
  • Teenusedisaini toetamine BDO poolt aitab tähtsustada Eestile olulist teenusmajandust kui sellist tervikuna ning näidata teenusmajanduse ettevõtetele võimalust edasiseks arenemiseks ja eristumiseks.

Esmakordselt anti välja teenusedisaini auhind, mille eesmärk on tunnustada teenusedisaini rakendamist paremate, innovatiivsemate ja kasutajasõbralikemate teenuste arendamisel Eestis ning selle, meie jaoks suhteliselt uue disainidistsipliini toomine meedia, avalikkuse ja eelkõige ettevõtjate huviorbiiti.
Meie kokkupuude teenusedisaineritega ning käesoleva disainigalaga sai konkreetsema vormi läbi koostöö Teenusmajanduse Koja ning Eesti Disainikeskusega. Parima finantsteenuse disaini auhinnaga tunnustasime TransferWise´i, mis on uus ja innovaatiline rahvusvaheliste ülekannete teostamise abivahend. TransferWise´ga saab säästa raha ning aega.