Raamatupidamine rahvusvahelistele ettevõtetele

Raamatupidamine rahvusvahelistele ettevõtetele

Kui teil on kasvav ettevõte, mis soovib laieneda välisturgudele, saada oma rahvusvahelise tegevuse tulemustest selgemat ülevaadet või hallata paremini välismaiseid tegevuskulusid, siis saame teid aidata.

Rahvusvahelise tegevusega võivad kaasneda järgmised väljakutsed:

  • te ei leia oma kasvavate raamatupidamisvajaduste rahuldamiseks vajalikku tööjõudu;
  • olete sunnitud eri riikides eri teenusepakkujaid kasutama;
  • juhtimisarvestuse tase on ebaühtlane;
  • finantsüksused töötavad ebaefektiivselt, ilma piisava kontrolli ja juhtimiseta;
  • lahendused on jäigad ja ei kohane teie muutuvate ärivajadustega piisavalt kiiresti;
  • teil puudub oma finantsidest selge ülevaade.

BDO pakub värsket pilku ja uut kvaliteeti. Saate meilt täisteenuse, mis vastab teie ettevõtte arvestus- ja aruandlusvajadustele. Teiega tegeleb üks kindel töörühm ja eri jurisdiktsioonide jaoks piisab ühest lepingust. See tagab tõrgeteta kommunikatsiooni ja järjepideva kontrolli.

Tänu globaalsele võrgustikule ja laiale geograafilisele haardele saame toetada teie muutuvaid vajadusi ning pakkuda paindlikke ja kiireid lahendusi.

Meie kogenud spetsialistid teavad Eesti finantsaruandluse standardilt rahvusvahelistele finantsaruandlusstandarditele (IFRS) ülemineku plusse ja miinuseid, samuti võimalusi, mida väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud IFRS pakub.

Ehkki IFRS-ile üleminek suurendab administratiivkulusid ja „avatust” konkurentidele, tasub silmas pidada, et pangad ja investorid peavad IFRS-i rakendavat ettevõtet ajaga kaasas käivaks ja finantsaruandlust tõsiselt võtvaks organisatsiooniks, ning kui teil on üksusi eri riikides, siis on lihtsam, kui need kasutavad ühesuguseid arvestuspõhimõtteid. Meie asjatundjad aitavad teil kaaluda valikute plusse ja miinuseid. Kui te aga juba rakendate IFRS-i, saate keerukamate tehingute puhul meie spetsialistidelt nõu küsida.