• BDO Eesti raamatupidamis- ja palgaarvestusteenuste äriliini uus juht on Maris Männik-Gaite Cruz

BDO Eesti raamatupidamis- ja palgaarvestusteenuste äriliini uus juht on Maris Männik-Gaite Cruz

04 mai 2018

BDO Eestil on hea meel teatada, et raamatupidamis- ja palgaarvestusteenuste äriliini uueks juhiks on alates 1. maist 2018 meie silmapaistvate kogemustega meeskonna liige Maris Männik-Gaite Cruz. 

Maris töötas BDO Eestis aastatel 2005-2009 ning taasühines BDO meeskonnaga 2014. aastal, tuues endaga kaasa kogemused rahvusvahelisest ettevõttest ja teadmised, mis ta omandas teises riigis töötades.

Marise põhjalikkus ja head erialateadmised on tunnustust leidnud korduvalt ka varasemalt, näiteks on ta muuhulgas pärjatud ka Aasta Raamatupidaja tiitliga 2015. aastal. 

Maris võtab äriliini juhi teatepulga üle Sulev Luigalt, kes alates aprillist 2017 täitis selle äriliini juhi kohuseid. „Maris omab vaieldamatut autoriteeti arvestus- ja aruandlusala asjatundjate hulgas nii BDO siseselt kui ka väliselt. Sedakaudu võib julgelt tõdeda, et Maris on Eesti ja rahvusvahelise kogemusega üks väärikamaid ja esinduslikumaid arvestusala juhte,“ ütles Luiga. „Keskendun rõõmsa ja rahuliku südamega oma senisele tööle BDO Eesti juhtivpartneri ja juhatuse esimehena,“ lisas ta. 

Edu ja õnnestumisi uuel ametikohal, Maris!