Tootmine

Tootmine

Kõikuvate energia- ja toormehindade tingimustes on tootmismeetodite seire olulisem kui kunagi varem ning ehkki muutusi tarbijate käitumises ja nõudluses on raske prognoosida ja mõõta, on see kokkuhoiu ja tööviljakuse suurendamise seisukohast äärmiselt oluline.

BDO terviklik lähenemine võimaldab meil anda nõu paljudes erinevates valdkondades, sealhulgas probleemide ennetamisel. Meie spetsialistid aitavad teil tuvastada rahastamise, teadus- ja arendustegevuse, varude, õiguspärasuse tagamise ja tootmisahelaga seotud riske.

Viimase aja konsolideerumistrend on hoogustanud ühinemisi ja ülevõtmisi ning suurendanud konkurentsi ettevõtete ostu-müügi turul. Pakume laia valikut tehingunõustamisteenuseid, mis aitavad leida nii uusi kliente kui ka investeerimisvõimalusi otsivad strateegilisi investoreid. Meie raamatupidamis-, maksu- ja ärinõustamisalased kogemused aitavad ettevõtetel ka kõige keerukamatele probleemidele lahenduse leida ja saavutada edu globaalsel turul, kus kliendid soovivad head teenust madalamate kuludega.

BDO poole pöördudes saate nõu ja abi suurelt spetsialistide võrgustikult, millel on teadmised ja kogemused väga erinevatest tööstusharudest. 

Mariliis

Mariliis Anton

Partner, Head of Audit & Assurance Services, Certified Public Accountant, Certified Public Sector Accountant
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$