Finantsteenused

Finantsteenused

Regulatsioonid muutuvad, konkurents kasvab – finantsteenuste sektor on mitmest küljest tuntava surve all. Kõigi segmentide ettevõtted alates riskifondidest, kes peavad vastama üha uutele nõudmistele, kuni kindlustusandjateni, kes peavad tagama küberturvalisuse, on silmitsi terve rea katsumustega, mis võivad mõjutada nii finants- kui ka äritulemusi. 

Digitaliseerumine on toonud kaasa pöördumatud muutused selles, kuidas inimesed finantsteenuseid kasutavad ja mida neilt ootavad. Kliendid soovivad, et finantsinformatsioon oleks kliki kaugusel: et pangakontodele, aktsiatele ja fondidele pääseks ligi isikliku nutiseadme abil ja et igapäevatehinguteks poleks tarvis kontorisse minna.

Paradigma muutus tähendab, et ärimudelid peavad kiiresti muutuma ja kohanema. Samal ajal peavad finantsteenuste pakkujad jätkuvalt arvestama ka tööstusharu regulatsioone, õigusnorme, riske, küberturvalisust ja klienditeeninduse vajadusi.

BDO mõistab seda. Me teame, kuidas digitaliseerumine hoogustab innovatsiooni ja sunnib ettevõtteid muutuma. Me mõistame, sest ka meie oleme pidanud sellega kohanema.

Meie kogenud meeskond suudab pakkuda teie individuaalsetele vajadustele vastavaid auditi-, õigus-, maksu-, küberturvalisuse- ja riskilahendusi. Pakume ka digitaalnõustamist, mis võimaldab digitaalarenguga kaasas käia ning aitame seda kliendibaasi kasvatamiseks ära kasutada. Ühendame oma jõud, et meie klientidel õnnestuks konkurentsitihedal turul raskusi ületada ja võimalusi realiseerida. 

BDO pakub lahendusi:

  • pankadele ja finantseerimisasutustele;
  • investeerimisfondidele;
  • börsil noteeritud ja noteerimata kinnisvarafondidele;
  • avalikele ja ettevõtete pensionifondidele;
  • juhitud investeerimisskeemidele;
  • kindlustusandjatele;
  • ettevõtetele, kes pakuvad finantsteenuste sektorile kaupu ja teenuseid.

Tunneme hästi finantsteenuste sektorit ja teie äristrateegiat mõjutavaid tegureid. Kui soovite meie lahenduste kohta lisateavet, võtke meiega ühendust.

Mariliis

Mariliis Anton

Partner, Head of Audit & Assurance Services, Certified Public Accountant, Certified Public Sector Accountant
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$