• BDO pärjati maineka Network of the Year auhinnaga

BDO pärjati maineka Network of the Year auhinnaga

09 oktoober 2018

Meil on suur rõõm ning heameel teatada, et 8. oktoobril kuulutati Londonis maineka väljaande International Accounting Bulletin (IAB) poolt BDO taas Aasta Võrgustiku (Network of the Year) võitjaks!

International Accounting Bulletin väärtustab ja tunnustab igal aastal raamatupidamise valdkonna tipptegijaid. Aasta võrgustiku auhinna andmisel hinnatakse eelkõige võrgustike kasumlike kasvustrateegiate elluviimist viimase 12 kuu jooksul ning muid silmapaistvamaid saavutusi, sealhulgas professionaalsete teenuste kõrget taset.

BDO on viimase kümne aasta jooksul olnud kõige kiiremini kasvav ülemaailmne organisatsioon raamatupidamise ning auditeerimise valdkonnas, olles esindatud 162 riigis. Lisaks võrgustikule on suurenenud ka aastatulud - 2017. aastal kasvasid BDO tulud ligi 8%, ületades esmakordselt 8 miljardi USD läve, mis on üks suurimatest tõusudest antud alal.

BDO võrgustiku CEO Keith Farlinger avaldas tulemuste üle heameelt. "Ma olen väga uhke, et BDO on võitnud IAB maineka auhinna juba teist korda kolme aasta jooksul. Meie selge strateegiline suund ning pühendumus kvaliteedile on taganud organisatsiooni jätkuva kasvu ja arengu. Seejuures on olulist rolli mänginud ka BDO ambitsioonikad konsolideerimise eesmärgid ning jätkuvad investeeringud tehnoloogiasse. BDO järjepidev pühendumus oma klientidele, võrgustiku liikmetele ning pakutavate teenuste kvaliteedile on need, mis tagavad BDO püsimise esirinnas teiste ettevõtete ees."