Marite Tiismaa

Marite Tiismaa

Payroll and Reporting Services Junior Manager

Palgaarvestus- ja aruandlusteenus

$$BDO.LiveSite.People.ExecutiveSummary$$

Marite liitus BDO Eesti meeskonnaga 2021. aasta septembris palgaarvestuse spetsialistina. Aasta jooksul erinevates projektides töötamise kogemus ning läbi praktika õppimine toetasid Marite jätkamist palgaarvestuse noorem-projektijuhi positsioonil.

Tema põhilisteks klientideks on nii rahvusvahelised kui ka kohalikud ettevõtted ravimitööstuse, elamuarenduse, nõustamise ning tootmise valdkondades. Igapäevaste tööülesannetena teostab Marite palgaarvestust, suhtleb klientidega meilitsi, koostab aruandlust vastavalt kliendi vajadustele ning assisteerib teisi palgaarvestuse projektijuhte nende projektides. Programmidena saavad igapäevast kasutust Fujitsu Persona, Taavi Personal ja Taavi Palk.

Maritet köidab numbrite maailm ning tema isiksusele sobivad enim tehnilist täpsust, kuid piisavalt loomingulist vabadust pakkuvad tööülesanded. Palgaarvestuse mitmekülgsus ning analüütilist mõtlemist vajavad situatsioonid pakuvad talle konstantset eneseteostuse võimalust.

Lisaks õpib Marite programmeerimist ning omandab haridust avaliku halduse ja riigiteaduste erialal Tallinna Tehnikaülikoolis. Oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiendamiseks osaleb Marite erialastel BDO sisestel- ja välistel täiendkoolitustel.

 

HARIDUS

Tallinna Tehnikaülikool; avalik haldus ja riigiteadused
Tallinna Lilleküla Gümnaasium

 

KEELED

Eesti (emakeel)
Inglise