Ettevõtte omanike maksustamine

Ettevõtte omanike maksustamine

Füüsilisest isikust või perekonnast omanike puhul tuleb maksundust vaadelda ühtse tervikuna. Maksude optimeerimise eesmärk on topeltmaksustamise vältimine ja maksukohustuse võimalikult väiksena hoidmine. Ettevõtte omanike maksustamist saab planeerida nii lühemas kui ka pikemas perspektiivis.

Meie maksuteenused ettevõtte omanikele aitavad teil ja teie lähedastel maksustamist pikas perspektiivis paremini ja süstemaatilisemalt hallata. Me ühtlustame maksustamise, ühendades teie äritegevuse, era- ning pereelu eesmärgid. Meie eksperdid aitavad leida teie enda ja teie äri maksustamiseks optimaalsed lahendused.

 

Meie teenused ettevõtte omanikele

  • Ettevõtete restruktureerimine ja omandamine
  • Põlvkondade vahetused (management buyout)
  • Ettevõtte ja füüsilise isiku maksustamise optimeerimine
  • Päranduste ja kingitustega seotud maksuküsimused

 

Maksuteenused eraklientidele

Oma rahvusvahelise eraklientide teeninduse keskuse abil saame kindlustada, et te saate parima maksunõustamise osaliseks olenemata sellest, kus te elate või kuhu investeerite. Me pakume maksunõustamist ja -planeerimist suurele hulgale inimestele, nagu näiteks meelelahutuses tegutsejad, sportlased, ettevõtjad, juhtivtöötajad ja nende perekonnad. Meie eraklientidega tegelevad spetsialistid teevad koostööd üle terve maailma, et kindlustada teile õigeaegne ja veatu teenindus.

Meie rahvusvaheline eraklientide teeninduse tippkeskus pakub eraisikutele kõikehõlmavat maksuteenust, nagu näiteks:

  • teise riiki kolimisega seotud maksude planeerimine;
  • nõustamine efektiivseks investeerimiseks üle terve maailma;
  • kinnisvara ja kingituste maksustamine;
  • nõustamine teises jurisdiktsioonis asuvasse kinnisvarasse investeerimiseks.

Ühine aruandlusvorm

Ühine aruandlusvorm (Common Reporting Standard, CRS) on maksumaksja informatsiooni automaatse vahetamise  ülemaailmne standard.

CRS-i abil vahetavad erinevate riikide maksuametid eraklientide investeeringuid kajastavat informatsiooni suuremal määral kui kunagi varem. See tähendab varahaldusstruktuuride varasemast suuremat läbipaistvust.